Ветерани АТО та ООС прийшли сьогодні на сесію Черкаської обласної ради із проханням, щоб депутати звернулися до Верховної Ради запровадити для атовців пільгове розмитнення імпортних автомобілів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Прочерк».

«Автомобілі нам потрібні не для розкоші, а для елементарних речей – пересування по місту, до лікувальних закладів, для заробітку собі на життя», – звернувся до депутатів атовець Сергій Лугеря.

Атовці також звернули увагу депутатів на те, що на багатьох із них розпочато адміністративні і кримінальні провадження за «контрабанду» автомобілів, багато із яких було завезено для використання в зоні бойових дій.

Запровадити сприятливі для людей правила розмитнення автомобілів, на думку активістів, необхідно й для того, щоб уникнути додаткової соціальної напруги.

У своєму виступі голова облдержадміністрації Олександр Вельбівець підтримав прохання атовців.

Відповідне питання планується розглянути на сьогоднішній сесії. Текст звернення обласної ради до Верховної Ради зачитав представник фракції БПП "Справедливість" Костянтин Омаргалієв.

Крім того, атовці, які сьогодні пройшли на сесію, звернулися до депутатів із проханням вплинути на апарат обласної ради, щоб той активніше комунікував із ветеранами та «не повертався до них спиною».

Депутати обласної ради під час сьогоднішнього засідання сесії проголосували за текст звернення до Верховної Ради у варіанті, який атовці вважають найбільш прийнятним.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що міська рада виділила чотирьом учасникам АТО земельні ділянки у Каневі.