Перший заступник голови ОДА Борис Лебедцов зазначає, що інформація, що надходить від громадськості про неефективну роботу підприємства, потребує перевірки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОДА.

«З’ясуємо ефективність роботи Служби вже найближчим часом. Для цього залучимо Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області. Ініціюємо й участь у цьому процесі правоохоронних органів. Я наголошу, Служба має працювати відповідно до чинного законодавства», – говорить Борис Лебедцов.

Аспекти проведення державного фінансового контролю, перевірки закупівель, їхнього моніторингу та інспектування пояснила сьогодні на нараді з першим заступником керівниця управління Північного офісу в області Тетяна Велько. Вона, між тим, розповіла, що Служба працює з 2018 року. Відтоді аудит безпосередньо Служби не проводили.

Відзначимо, під час нещодавно проведеної в ОДА робочої зустрічі Бориса Лебедцова з представниками структурних підрозділів адміністрації та громадськості вирішили перевірити ефективність господарської діяльності, забезпечення вимог антимонопольного законодавства, фінансової дисципліни Державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області».

_DSC0462

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що цьогоріч у Каневі відремонтували доріг на 2 млн.грн.