Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня-лютого 2020 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму  понад 2,8 млн грн.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Державної аудиторської служби.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 14 управлінських рішень. Об’єкти контролю врахували і поінформували про впровадження 9 пропозицій, наданих їм за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 3 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 2 досудових розслідування.

До підприємств, установ та організацій під час ревізій, в яких виявлені порушення, у 5 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 24 протоколи про адміністративне правопорушення, 12 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 1 посадову особу об’єкта контролю звільнено з посади.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що експерти із водних питань обговорили перспективи реконструкції очисних споруд у Каневі.