Безпілотні літальні системи вивчатимуть школярі Черкащини на уроках «Захист України»

Для цього педагоги створили навчальний альбом «Безпілотні (роботизовані) системи», у якому висвітлена їх класифікація, можливості, історія виникнення та опанування на практиці.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОВА.

Навчальний альбом створили черкаські педагоги за ініціативи обласного управління освіти і науки у співпраці з інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників. У ньому не лише історія розвитку БпЛА, а й практичні інструкції для учнів і вчителів.         

Перші 300 примірників вже направили у заклади освіти, де викладають предмет «Захист України». Альбоми ілюстровані та мають актуальну натепер інформацію про безпілотні системи, програмування та пілотування.

«Це вклад не лише у наше сьогодення, але й у майбутнє. Школярі отримають реальні практичні знання. Нині у нас 45 осередків, де викладаємо наш оновлений предмет. Загалом охоплені навчанням 78% нашого учнівства. Основа будь-якого предмету – вчитель. Натепер маємо понад сотню підготовлених фахівців, які пройшли навчання та залучені до викладання цього надважливого зараз предмету», – наголосив очільник області Ігор Табурець.

Також ці альбоми стануть корисними і для позашкільної діяльності: у гуртках, військово-патріотичних клубах і технічних секціях.

За словами ректорки обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталії Чепурної, при укладанні альбому особливу увагу приділили технічним деталям, тому залучали до роботи і фахівців Національного авіаційного університету.

Практично та методологічно долучилися до роботи над альбомом фахівці центру операторів роботизованих систем «Січ», розповів його співзасновник В’ячеслав Скічко.

«Цей проєкт спрямований на формування у дітей розуміння сучасних технологій і потенціалу БПЛА. Технології стрімко розвиваються, і стимулювала їх ще більше саме та війна, яка зараз точиться, І ми маємо бути готові до технологічного майбутнього, а не наздоганяти його. Ми найперше напрацювали методологію, адже за кілька років будь-які нинішні технології вже стануть технологіями минулого», – пояснив він.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що в обласному центрі зайнятості повідомили, які найзатребуваніші професії на Черкащині.

Liza

Recent Posts

Наприкінці липня депутатів Канівської міськради зберуть на чергове засідання

У четвер, 31 липня відбудеться чергове засідання сесії Канівської міської ради. Про це повідомляє Kanos із посиланням…

11 години ago

На автодорозі Канів-Черкаси сталася ДТП — пасажирку госпіталізували (фото)

Дорожньо-транспортна пригода сталася 17 липня близько 16.00 години у селі Мошни Черкаського району. Про це…

11 години ago

Спортивно-родинний захід «Активні парки з МХП відбудеться у Каневі

Канівців разом із рідними запрошують долучатися до забігу, а також взяти участь у ярмарці та…

14 години ago

Жителя Черкащини судитимуть за одержання неправомірної вигоди за отримання можливості проходити військову службу в тилу (фото)

Прокурори Черкаської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт відносно мешканця м. Черкаси за фактом одержання неправомірної вигоди…

15 години ago

Надзвичайники ліквідували пожежу на 130 кв.м., яка виникла у Каневі через ворожу атаку (фото)

Про одного постраждалого наразі відомо через російську атаку по Каневу. Про це повідомляє Kanos із посиланням на…

1 день ago

Одна людина отримала травми у Канівській громаді під час ворожої атаки

У Канівській громаді триває ліквідація наслідків ранкової атаки. Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільника…

1 день ago