Заступник директора начальник відділу надання соціальних послуг Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Оксана Дрозденко детально розповіла хто такі кар’єрні радники і які функції вони виконують.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості. 

З 1 січня 2019 року у службі зайнятості почав діяти новий Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу. У Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відтепер працюють кар’єрні радники.

Кар’єрні радники – це співробітники центру зайнятості, які надають послуги громадянам, які шукають роботу, у тому числі тим, які мають роботу, але бажають її змінити, зареєстрованим безробітним та здійснюють супровід таких осіб з метою їх подальшого працевлаштування.

Кар’єрний радник працює з кожною особою окремо, допомагає людям усвідомити їх сильні особисті якості, подолати перешкоди при працевлаштуванні, самостійно визначити наявні конкурентні переваги, здібності, навички, однак і поведінка з боку шукачів роботи не має бути пасивною. Кар’єрний радник спільно з клієнтом складають індивідуальний план надання послуг чи план працевлаштування.

Хоча інститут кар’єрного радника тільки впроваджується, вже є реальні результати, зокрема, з початку 2019 року забезпечені роботою 755 осіб, які працювали з кар’єрними радниками.

Інститут кар’єрних радників допомагає не лише у покращенні послуг для своїх клієнтів, а й сприяє підвищенню ефективності співпраці з роботодавцями, так як працівники, які працевлаштовуються за сприяння кар’єрних радників, відповідають потребам та запитам конкретних роботодавців.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для канівських безробітних провели тренінг щодо особливостей написання резюме.