Днями у Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання клубу для жінок «Гармонія».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Цього разу зустріч була присвячена темі формування у жінок позитивної самооцінки та активних дій у ситуації безробіття. Під час тренінгових вправ учасниці визначали та аналізували складові бар'єрів на шляху професійної реалізації, вчилися задавати цілі, мріяти, підвищували свою самооцінку.

Обговорюючи можливості самореалізації, самопошуку та працевлаштування, безробітні жінки дійшли до висновку, що така колегіальна робота сприяє подоланню особистісних бар'єрів, розширенню професійного кругозору, інформаційній обізнаності стосовно ринку праці.

Після закінчення засідання 14 учасниць обмінялися враженнями. Тепла, дружня атмосфера, доступність інформації і доброзичливість тренера сприяли усвідомленню необхідності змін у собі і активізації власної життєвої позиції.

«Діяльність клубу «Гармонія» - це допомога безробітним жінкам у набутті впевненості у власних силах, знятті психологічної напруги, формуванні мотивації до праці», – зазначила директор Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надія Коломієць.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські безробітні пройшли навчання за професіями «оператор котельні» та «машиніст котельні».