Мисливствознавцями, єгерською службою та працівниками державної лісової охорони лісгоспів Черкащини складено 65 протоколів на порушників правил полювання.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням інформацію Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

За словами Володимира Рибалки, завідувача сектору мисливського господарства обласного управління, у держлісгоспах області створено 34 рейдові бригади. Так, з початку 2020 року працівниками лісогосподарських підприємств було проведено майже 850 рейдів. Приміром, тільки протягом минулих вихідних мисливствознавцями та єгерською службою держлісгоспів у ході рейдів було перевірено понад 200 мисливців. У ході патрулювань, окрім іншого, проводиться роз’яснювальна робота серед мисливців та нагадування правил полювання.

Серед виявлених найбільш поширених порушень – відсутність у мисливців документів, передбачених ст. 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», полювання в заборонених місцях та в недозволений час.

До слова, автомобілі держлісгоспів, задіяні у рейдових патрулюваннях, обладнані GPS-трекерами, а рейдові групи забезпечені засобами фото та відеофіксації.

Довідково: 8 серпня на Черкащині стартував сезон полювання на пернату дичину, який триватиме до 30 грудня поточного року включно. Днями полювання встановлено середу, суботу та неділю. Всього в області функціонує 55 мисливських господарств, з них 4 підпорядковані обласному управлінню. Решта­ – мисливські господарства системи Українського товариства мисливців та рибалок та інших користувачів. Офіційно в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства зареєстровано понад 30 тисяч мисливців.

На фото мисливці, при перевірці яких рейдові бригади не виявили порушень правил полювання

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівцю оголосили підозру за фактом вбивства із необережності.