Минулої доби на автодорогах державного значення Черкаської області для забезпечення проїзду та ліквідації зимової слизькості працювало близько 30 одиниць спецтехніки районних філій ДП «Черкаський облавтодор» та інших підрядних організацій.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Служби автомобільних доріг у Черкаській області у Facebook.

Окрім цього було використано понад 60 тонн піщано-соляної суміші. Тож рух автодорогами державного значення (міжнародними, національними, регіональними) забезпечено.
Працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області та дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду патрульними обстеженнями та за допомогою 12 камер відеоспостереження.

За даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології, 10-11 січня очікується вихід активного циклону з Балкан, тому на Черкащині можливі снігопади та хуртовини, на фоні коливання температури +1..-3º.

Служби автомобільних доріг у Черкаській області нагадує, що під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що чиновники нагадали про відповідальність підприємців за несвоєчасне прибирання снігу.