Днями фахівці філії спільно з представниками Канівського відділу обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Черкаській області взяли участь у виїзній акції «З людьми і для людей», яка проходила в Келебердянському старостинському окрузі Ліплявської ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Під час проведення виїзної акції фахівці філії презентували послуги, новітні онлайн-технології та електронні сервіси служби зайнятості, поінформували присутніх про стан ринку праці, наявність актуальних вакансій тощо.

Найбільше зацікавлення у місцевої громади викликали питання працевлаштування, можливостей проходження професійного навчання за сприянням служби зайнятості.

Представники філії звернули увагу присутніх на вакансії підприємств, які мають потребу в кадрах. Зокрема, у ПрАТ «Миронівська птахофабрика», яке забезпечує перевезення працівників транспортом підприємства, затребувані водії, підсобні робітники, водії навантажувача, слюсарі-електрики з ремонту електроустаткування, слюсарі з ремонту автомобілів, слюсарі-ремонтники, трактористи-машиністи, оператори інкубаторно-птахівничої станції, лікарі ветеринарної медицини, майстри, лаборанти та інші.

У ході виїзної акції понад 30 жителів села мали змогу почути відповіді на питання з компетентних джерел.

«Виїзні акції служби зайнятості у громади – це кваліфікована та дієва допомога жителям села. Для когось – це добра нагода вирішити з допомогою служби зайнятості питання зайнятості, набути нову професію, започаткувати власну справу, зробити своє рідне село кращим, долучившись до участі у громадських роботах», – коментує директор філії Надія Коломієць.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що фахівці декількох служб провели виїзну консультацію для жителів Прохорівки.