У жовтні проведений черговий прийом жителів Ліплявської та Степанецької громад лікарями бригади Черкаського «Центру сім’ї» в рамках соціального проекту для сільських жителів, який розпочав діяти з липня 2019 за пропозицією Степанецького сільського голови Олександра Яременка, Ліплявського сільського голови Сергія Геращенка, депутата Черкаської обласної ради від ВО «Черкащани», директора ВП «Заповіт Шевченка» МХП Володимира Братаніча та благодійної ініціативи ГО «Рідна Черкащина».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаської обласної організації ВО «Черкащани».

У рамках соціального проекту «Лікар для села» за 8 виїздів бригади медиків безкоштовні послуги з медичного обстеження отримали близько 400 осіб, а сам проект продовжує діяти до грудня 2019.

«Здоров’я людей завжди перебуває у пріоритетах у проектах корпоративної соціальної відповідальності МХП. Адже дбаючи про людей, їх здоров’я наше підприємство в якійсь мірі, на час реформи в галузі охорони здоров’я, таким проектом наближає медичні послуги до людей і особливо до сільського жителя», - зауважила директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ольга Форостяна,

Жителі сіл задоволені можливістю отримати безкоштовні консультації та медичні огляди у лікарів – спеціалістів, до яких не завжди сільському жителю є змога доїхати.

Селяни щиро дякують керівництву МХП, і особливо директору ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ользі Форостяній, сільським головам та депутатам місцевих рад за впровадження такого необхідного і важливого соціального проекту на Канівщині.


Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що школярі із Канівщини змагалися в екологічному конкурсі від МХП.