Виконувалися роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснювалася їх обробка протиожеледними матеріалами, використано більше 2000 тонн протиожеледної суміші. Роботи на автошляхах розпочалися о 5 ранку 13 січня з початком снігопаду.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби САД у Черкаській області.

Станом на ранок 14 січня проїзд дорогами державного значення Черкащини забезпечено, обмежень та ускладнень в русі немає.

На дорогах області продовжуються роботи з ліквідації ожеледі та обробки покриття доріг протиожеледними матеріалами, в тому числі - спусків, підйомів, мостів, тротуарів та автобусних зупинок. Особлива увага приділяється аварійно-небезпечним ділянкам автодоріг.

Служби автомобільних доріг у Черкаській області звертається до водіїв з проханням поступатися дорогою спецтехніці.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних із ускладненням дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значенняЧеркаської області, просимо звертатись на номер диспетчера Служби автодоріг: +380472714534, +380678093117 ЦІЛОДОБОВО.

Працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області та підрядних дорожніх підприємств наразі працюють у цілодобовому режимі, постійно проводять моніторинг стану проїзду патрульними обстеженнями та за допомогою камер відеоспостереження.

Зображення може містити: дерево, небо та надворі

Зображення може містити: небо, дерево, надворі та природа

Зображення може містити: небо, сніг, дерево, надворі та природа

Зображення може містити: ніч, автомобіль та надворі

Зображення може містити: ніч та надворі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі під час круглого столу обговорили шляхи подолання незадекларованої праці.