За період 2016-2018 років 101 АТОвцю з інвалідністю І-ІІ групи та членам сімей загиблих учасників АТО було виплачено грошову компенсацію на придбання житла на загальну суму 90,5 млн грн. 

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Вичерпно».

Директор Департаменту соціального захисту населення Руслан Чикало повідомив, що наразі в області проживають 10 тис. 426 АТОвців, з них 740 мають статус осіб із інвалідністю. Статус члена сім’ї загиблого було встановлено 291 особі за загиблими військовослужбовцями.

Також Руслан Чикало наголосив, що за рахунок коштів соціальної програми «Турбота» 343 учасникам АТО була надана допомога на суму 1,7 млн грн.

Однак у ході наради було відзначено, що місто Ватутіно, Канівський, Кам’янський, Тальнівський і Чорнобаївський райони не долучилися до соціальної програми «Турбота».

Станом на 1 жовтня за рахунок коштів обласного бюджету, у межах обласної комплексної програми «Турбота» було надано матеріальну допомогу 3343 учасникам АТО на загальну суму 1671,0 тис. грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у міськраді пролили світло на процес виділення коштів для придбання житла місцевому АТОвцю, який викликав резонанс.