Протягом навчального року Іклюзивно-ресурсний центр обслуговував 101 дитину з особливими освітніми потребами.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на оприлюдненні проекти рішень до чергового засідання Канівської міської ради.

На розгляд депутатів Канівської міської ради виносять проект рішення про діяльність Комунальної установи «Канівський інклюзивно-ресурсний центр Канівської міської ради Черкаської області» за 2018-2019 роки.

Відповідно до тексту документу, 24 дитини отримували корекційно-розвиткові послуги (заняття із учителем логопедом та практичним психологом), а 77 дітей –  психолого-педагогічний супровід (складання індивідуальної програми розвитку дитини, де визначаються сильні та слабкі сторони дитини, проведення консультацій для батьків, педагогічних працівників та всіх учасників навчально-виховного процесу, надання рекомендацій щодо адаптації дитини, навчання тощо).

Із них 45 дітей перебували у спеціальних групах для дітей з порушеннями мовлення, 2 дитини в інклюзивних групах, 22 дитини  –  інклюзивних класах, 8 дітей навчалися за спеціальними програмами на індивідуальній формі навчання відповідно до висновків ЛКК.

Станом на серпень 2019 року фахівці Центру обстежили та надали комплексну оцінку 91 дитині, що свідчить про зростання кількості дітей, які потребують психолого-педагогічного супроводу.

Із вересня 2019 року відповідно до висновків Центру 45 дітей відвідуватиме спеціальні групи для дітей з порушеннями мовлення («Дзвіночок» – 1 різновікова група, «Сонечко» - 2 групи (середня та старша), інклюзивна форма навчання рекомендована 5 дітям дошкільного віку (ЗДО «Садко», «Сонечко», «Дударик»), інклюзивні класи відвідуватиме 27 здобувачів з особливими освітніми потребами (ЗОШ № 1 – 9 осіб, ЗОШ № 3 – 8 осіб, ЗОШ №4 – 9 осіб,СпШ № 6 – 2 особи). 10 осіб, відповідно до висновків ЛКК, навчатимуться за спеціальними програмами на індивідуальній формі. 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що жінка із інвалідністю самотужки виховує трьох дітей у Степанцях.