У закладах загальної середньої освіти Черкаської області навчається 3 147 учнів з числа внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільника обласного управління освіти і науки Валерія Данилевського.

Найбільше вимушено переміщених дітей наразі навчаються у Черкаському районі – 1 105. У Звенигородському – 988, Уманському– 713 та Золотоніському – 334.

«Належним чином надаючи якісні освітні послуги, освітяни області активно долучаються до роботи щодо допомоги Збройним силам України, територіальній обороні, внутрішньо переміщеним особам. У закладах освіти, що визначені як пункти прийому, створені всі необхідні умови, щоб прийняти, нагодувати, перевдягнути та забезпечити відпочинок цим людям, а також дозвілля і навчання їхнім діткам. Радію, що батьки діток-переселенців активно відгукнулися на заклик освітян області щодо активного залучення до навчання», – відзначив Валерій Данилевський.

Окрім того, наші освітяни Черкащини також збирають гуманітарну допомогу, готують провізію, зокрема роблять консерви, печуть пиріжки; плетуть маскувальні сітки. Також виготовляють медичне обладнання: шиють сумки, роблять кровоспинні турнікети для індивідуальних медичних аптечок для військових.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що майже дві тисячі вимушених дітей-переселенців поновили своє навчання на Черкащині.