Для мешканців Канівщини благодійний фонд «Урожай-громаді» знову оголосив конкурс мікрогрантів на підтримку місцевих ініціатив, котрі спрямовані на розвиток громад та покращення життя їх мешканців.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійного фонду «Урожай-громаді» у Facebook.

Для участі у відкритому конкурсі приймаються проектні заявки від органів місцевого самоврядування, неурядових організацій, що спрямовують свою діяльність на розвиток місцевих громад та відкриті до співпраці.

Бюджет ініціативи повинен передбачати власний внесок у розмірі не менш ніж 5 % у вигляді або волонтерської роботи або безкоштовного користування ресурсами громади.

Щоб подати ініціативу на конкурс треба заповнити форму проектної заявки і бюджету та відправити їх на адресу a.bibik@mhp.com.ua до 05.05.2018.

Результати конкурсу будуть оголошені конкурсною комісією до 31 травня. Термін реалізації ініціатив – 01.06. – 31.08.2018 р. Поспішайте отримати 50 000 грн за Ваші цікаві та корисні ініціативи.

Додаткова інформація та консультації: Анна Тарасевич – координатор конкурсу
тел.+38(067)504-25-24; e-mail:a.bibik@mhp.com.ua.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що чотири проекти з Канівщини отримали гранти у межах проекту «Село: кроки до розвитку».