Директор «Урожаю» Олександр Воскобойнік завітав до лікарні із черговим подарунком від МХП, якими стали три кондиціонери, які полегшать роботу лікарів та створять комфортні умови перебування в медичному закладі пацієнтам спекотними літніми днями.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

 «Урожай» та Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги мають добрі партнерські стосунки. Медичний заклад отримав чимало допомоги від Благодійний фонд «МХП-Громаді» і не лише у період пандемії.

«Щиро дякую за тісну співпрацю Наталії Горьовій, директору Канівського ЦПМСД. Я вважаю, що соціально відповідальний бізнес обов'язково має допомагати медицині, адже здоров'я людей – найцінніше», - зазначив Олександр Воскобойнік.

«В моменти коли ні відчинені двері, ні відчинені вікна, вже не рятують, а роботи стає щодня лишень більше, бо ж наша мета сьогодення – це щепити велику кількість людей від COVID-19, для формування колективного імунітету, на допомогу нам приходить БФ «МХП-Громаді», з надзвичайно доречним подарунком, для наших працівників – три кондиціонери, хіба ж це не радість?!

Ми надзвичайно вдячні БФ «МХП-Громаді» та особисто Олександру Воскобойніку за такий доречний подарунок!», - зазначено у повідомленні Канівського ЦПМСД.

«У цьому закладі медичні послуги надаються на належному рівні. Знаю, про що говорю, адже саме тут проводять вакцинацію від коронавірусу працівникам «Урожаю». Коли ми звернулися з проханням про колективну вакцинацію, нас поставили на чергу і замовили вакцини.

Відтак на сьогодні наше підприємство - одне з небагатьох, де усі бажаючі співробітники отримали уже по дві вакцини препаратом PFIZER», - резюмував директор «Урожаю» Олександр Воскобойнік.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині запрошують всіх охочих щепитися вакцинами Pfizer, Moderna та CoronaVac.