На Канівщині з початку року надійшло на виконання 34 судових рішень відносно осіб, які не платять аліменти з них 3 жінки, 19 аліментників вже відпрацювали суспільно корисні роботи внаслідок чого на користь маленьких канівчан сплачено 34 546 тис. грн аліментів, наразі 4 особи гасять борги перед своїми дітьми своєю працею (1 з них - в Литвинецькій ОТГ, 1 – Таганчанській ОТГ, 1- у Степанецькій ОТГ, 1 – Бобрицькій ОТГ).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівський МРВ філії Центру пробації в Черкаській області.

Наразі Канівський міськрайонний відділ співпрацює з 1-комунальним підприємством м. Канів КП «Місто», на якому клієнти пробації відбувають адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт згідно з рішенням виконавчого комітету Канівської міської ради, та з 6 ОТГ (Литвинецька, Таганчанська, Бобрицька, Степанецька, Межирічська, Ліплявська) та 3 сільськими радами (Пекарівська, Прохорівська, Потапцівська).

Клієнтів пробації залучаються до робіт, які є важливими та актуальними для громади (благоустрою та прибирання вулиць, прибудинкової території; комплексного прибирання місць загального користування; вантажно-розвантажувальних робіт; ліквідації снігових заметів тощо.

«Вжиті сьогодні державою заходи є не тільки реакцією на багаторічне, системне невиконання обов’язку по сплаті аліментів, але й упередженням можливих порушень та стимулятором для формування нової культури відповідального батьківства», - зауважила начальник Канівського міськрайонного сектору філії Державної установи «Центр пробації» майор внутрішньої служби Світлана Жало.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за місяць без заборгованості із батька стягнули понад 70 тис.грн.