Лікаря «швидкої допомоги» із гіпертонічним кризом, який розвинувся під час роботи із пацієнтом, довелося госпіталізувати.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР».

Учора, 15 січня, диспетчер Черкаської станції швидкої медичної допомоги прийняла виклик від 33-річного чоловіка про те, що в нього «болі в області нирок».

Поки фельдшер збирав анамнез у хворого, той повідомив, що у нього тиждень тому була травма спини і його стан погіршився сьогодні після того, як він випив пива. Медпрацівник поставив попередній діагноз «ниркова коліка» і хотів оглянути пацієнта. Чоловік натомість почав грубити фахівцю швидкої, стверджуючи, що той у стані алкогольного сп'яніння. Відмовився від огляду і тут же викликав поліцію.

По прибуттю працівників поліції, фельдшер наполіг на негайному проведенні освідування на стан алкогольного сп'яніння в Черкаському обласному наркодиспансері, щоб убезпечитись від наклепу та зняти з себе всі підозри. До того ж він неоднарозово наголошував, що має алергію на алкоголь. Пройшовши процедуру в наркодиспансері, фельдшер отримав довідку про відсутність ознак алкогольного сп'яніння.

Як наслідок, у медпрацівника розвинувся гіпертонічний криз і його госпіталізували до Третьої Черкаської міської лікарні з тиском 190х120 та гострою реакцією на стрес. До того ж, це вибило з робочого процесу бригаду екстренки на весь робочий день. Таким чином у місті працювало на одну «швидку» менше.

З початку року це вже другий випадок хамської та неадекватної поведінки по відношенню до медпрацівників. В КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги», як і по всій Україні, є проблема з кадрами. Тож такі горе-пацієнти та події вибивають з робочого режиму і «настрою» колектив усього Центру, і це принижує гідність медичного працівника загалом.

Фельдшер написав заяву до поліції про наклеп. Працівники Центру дуже сподіваються на адекватну реакцію поліції та громадськості на цей випадок.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівській ЦРЛ скоротять близько 100 працівників.