За інформацією Канівського районного відділу управління ДСНС України в Черкаській області, внаслідок спалювання сміття та сухої трави на території Канівської ОТГ виникло 17 пожеж, вогнем знищено 12 Га сухої рослинності, 5 будівель та споруд.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

За прогнозом синоптиків в найближчі 2 доби зберігається помірне тепло вдень із заморозками вночі. Переважатимуть посилені вітри північного та північно-західного напрямків. Істотних опадів в цей період не очікуємо. Погода сприятиме подальшому зростанню показника пожежної небезпеки в екосистемах області.

Черкаський гідрометцентр нагадує: часто причиною лісової пожежі може бути випалювання сухої рослинності на полях та луках, що призводить до загибелі всього живого (комах, птахів), і може спричинити пожежу, яка здатна за лічені хвилини знищити не один гектар лісу. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже непросто. На гасіння лісових пожеж витрачаються величезні сили та засоби. Якщо ви помітили загорання – одразу телефонуйте за номером Служби порятунку «101».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на території Канівського природного заповідника затримали браконьєрів із зброєю.