За процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки м. Черкаси за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє Kanos із посиланням інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що місцева жителька з метою незаконного збагачення шляхом отримання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, користуючись тим, що місцем її реєстрації є м. Каховка Херсонської області, незважаючи на проживання у м. Черкаси протягом останніх 4 років, подала заяву про взяття її на облік як внутрішньо переміщену особу та заяву про надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, зазначивши, що останнім фактичним місцем її проживання є м. Каховка Херсонської області, внаслідок чого шахрайським шляхом заволоділа бюджетними коштами у сумі 25 тис. грн.

У ході досудового розслідування жінка відшкодувала шкоду, завдану кримінальним правопорушенням.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 190 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу до 51 тис. грн або громадських робіт на строк від 200 до 240 годин, або виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за одержання неправомірної вигоди від приватного підприємця посадовцю повідомлено про підозру.