Із 11 лютого до «червоної» зони перейдуть Луганська, Закарпатська та Хмельницька області. Таке рішення напередодні ухвалили на позачерговому засіданні Держкомісії ТЕБ та НС. До того змінили епідзону Рівненська та Івано-Франківська області.  

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОДА.

«На Черкащині маємо хитку стабілізацію, порівняно з минулим тижнем. Ми постійно моніторимо ситуацію. Наразі в області перевищений лише один індикатор – коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19. Натомість поволі зменшується динаміка госпіталізації», – зауважив очільник ОДА Олександр Скічко.

Ковідні ліжка в лікарнях області на сьогодні завантажені на 36,4%, по місту – на понад половину. За добу тут фіксують понад тисячу нових хворих.

«Зараз не час розслаблятися. За прогнозом МОЗу, в Україні в найближчі два тижні кількість хворих може зрости до 60 тисяч на добу. Вакцинуйтеся і бережіть себе!», – наголосив очільник області.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за добу на Канівщині більше чотирьохсот випадків захворювання на COVID-19, зокрема й у 61 дитини.