Черкащанка Світлана Заліщук з минулої п’ятниці є штатним радником прем’єр-міністра України з питань зовнішньої політики Олексія Гончарука.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «18000».

«З Олексієм Гончаруком ми товаришували з домайданних часів. Вірю в наміри й цінності цієї людини. Хочу допомогти й посилити його на зовнішньо політичному фронті», – написала екс-депутатка.

За її словами, останні три тижні разом із прем’єром вони організували близько десятка міжнародних двосторонок. Наголосила на вільному володінні англійською Гончарука та повідомила, за що відповідатиме у його команді.

«У команді прем’єра я відповідатиму за підготовку його міжнародних зустрічей та міжнародних візитів у тісній координації з МЗС та Віце-прем’єром Дмитром Кулебою. Моїми головними kpi будуть успішні контакти голови Уряду зі своїми візаві, міжнародними фінансовими інституціями та дипломатами, створення позитивних передумов для розвитку міжнародної співпраці України, допомога в привабленні інвестицій, сприяння ефективнішому економічному співробітництву між державами. Окремо виділю боротьбу за наше європейське майбутнє та енергетичну безпеку», – написала Заліщук.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що радницею Генпрокурора України призначили черкаську волонтерку.