Черкащина продовжує відбудовувати та підтримувати підшефні села на Херсонщині -  більше сотні будинків наразі вже відбудували. Ще на 13 зараз працюють будівельники.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільника Черкаської ОВА Ігоря Табурця.

Роботи тривають у херсонських селах – Іванівці, Новопетрівці та Миколаївці.

«За цей час вони стали для нас більше, ніж підшефними селами. Понівечені окупантами, однак незламні. А тепер ще й утвердились у вірі, що вони в біді – не самі. Наші будівельки  роблять все можливе, щоб встигнути  якомога більше до сильних холодів», – наголосив Ігор Табурець.

Також тривають відновлювальні роботи у школі в Іванівці.

«Як і обіцяли місцевим жителям, взялись і за неї.  Над  школою росіяни познущались сповна. Уперше приїхавши, на місці колись затишного закладу ми застали руїни: розтрощений місцями дах, вибиті практично всі вікна, посічені стіни. Тепер тут теж працюють наші будівельники», – зауважив Ігор Табурець.

Принагідно начальник Черкаської ОВА подякував  кожному, хто долучається до проекту «Пліч-о-пліч».

У межах національного проекту «Пліч-о-пліч» 15 областей України взялися відновлювати звільнені після окупації села Херсонщини.

На зображенні може бути: 4 людини та текст

На зображенні може бути: дерево та текст

На зображенні може бути: 5 людей

На зображенні може бути: 2 людини

На зображенні може бути: 2 людини

На зображенні може бути: всередині приміщення та текст

На зображенні може бути: 2 людини та текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що завдяки проєкту «Молодь – громаді» підлітки Канівщини втілили важливі починання у своїх громадах.