Урочистий захід відбувся сьогодні за участі голови Черкаської обласної військової адміністрації Ігоря Табурця, заступника голови Черкаської обласної ради Володимира Доманського та депутатів Черкаської обласної ради.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради».

З нагоди прийдешнього Дня екстреної медичної допомоги Ігор Табурець та Володимир Доманський вручили відзнаки працівникам Центру за сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм у наданні медичної допомоги, зокрема пораненим і травмованим внаслідок російської збройної агресії проти України.

Ключі від новеньких автомобілів Ігор Табурець та Володимир Доманський вручили особисто представникам підрозділів Центру. Сім автомобілів залишаться у Черкасах, інші вже сьогодні поїдуть у райони. Зокрема, по одній автівці отримали медики Золотоноші, Чорнобаю, Звенигородки, Тального, Шполи, Христинівки, Жашкова, Городища і Відділу реагування на надзвичайні ситуації та виїзної консультативної допомоги. По два автомобілі отримали бригади екстренки Сміли та Умані.

«Швидкі» типу «С» на базі Fiat Ducato мають усе необхідне медичне устаткування й готові одразу стати до роботи. Їх закупили за бюджетні кошти відповідно до програми Уряду щодо розвитку роботи екстреної медичної допомоги.

«Це чудовий подарунок напередодні Дня екстреної медичної допомоги. Адміністрація та медики Центру дякують Міністерству охорони здоров'я України, Черкаській обласній державній адміністрації та Черкаській обласній раді. Ці автомобілі – це великий вклад у розвиток медицини нашої області. Адже ми знаємо, що вчасно надана медична допомога – це насамперед врятовані життя людей!», - зазначено у пості.

На зображенні може бути: 6 людей

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 3 людини та люди сидять

На зображенні може бути: 2 людини та люди стоять

На зображенні може бути: 7 людей

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 11 людей та люди стоять

На зображенні може бути: 9 людей та люди стоять

На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 5 людей та люди стоять

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Олександр Скічко показав, що вдалося придбати за кошти, які йому подарували на день народження.