Фахівці хірургічного, приймального та анастезіологічного відділення Черкаської обласної лікарні вилучили стороннє тіло з дихальних шляхів дитини.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Черкаської обласної дитячої лікарні.

Команда лікарів та медсестер спрацювала злагоджено та максимально оперативно. З дихальних шляхів фахівцями вилучено голку.

Водночас медики наголошують, що анатомічно дихальні шляхи дитини є малого розміру. Тим паче, малюки часто в силу віку не спроможні ретельно пережовувати їжу. Додаємо до цих факторів бажання дитини активно досліджувати світ (в тому числі, на смак) - і отримуємо серйозні ризики потрапляння стороннього тіла в дихальні шляхи, про які варто пам’ятати усім батькам. Деякі особливості здоров’я дитини також можуть підвищувати ризики удавлення: це, наприклад, труднощі з ковтанням, неврологічні та м’язові захворювання.

Удари по спині, спроби «наосліп» витягнути стороннє тіло руками, перевертання дитини та струшування її можуть привести до повного удавлення або травм.

На зображенні може бути: ювелірні вироби

На зображенні може бути: рентген

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять, лікарня та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 17 нових випадків захворювання на COVID-19 та троє госпіталізованих пацієнтів за добу на Канівщині.