Голова Черкаської облдержадмністрації Олександр Вельбівець працює у штатному режимі і напише заяву на звільнення під час інавгурації нового президента, як цього вимагає законодавство.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «18000».

«Є визначений Конституцією і законами України порядок виконання повноважень головою ОДА, коли проходять президентські вибори і змінюється людина, яка є президентом України. Я працюю у штатному режимі. Сьогодні президентом України є Петро Олексійович Порошенко. Я забезпечує виконання своїх повноважень як голова ОДА, це-перше. Друге: процедурою визначено, що в день інавгурації нового президента ми всі маємо написати заяву на складання своїх повноважень. А далі рішення – за новим президентом», – сказав Вельбівець.

Він також зазначив, що вважає недоцільним складання повноважень зараз.

«Якщо Володимир Олександрович (Зеленський, – ред.) послідовний у своїх висловах і далі діях, то, думаю, він має підписати всі заяви голів ОДА та РДА про звільнення. Оскільки він анонсував повне перезавантаження. Казав, що ніхто, хто працював у команді Порошенка і регіоналів, наскільки я пам’ятаю, не може бути в його команді. Тоді в мене шансів, як і в решти голів і районів, і областей, немає», – зауважив Олександр Вельбівець.

Він наголосив, що за посаду не тримається.

«Я до цього спокійно ставлюся. Не все в цьому житті залежить від посади. Для мене ця посада ніколи не була метою життя, самоціллю чи найбільшою цінністю. Головне – як моє перебування на цій посаді буде розцінено черкащанами», – підсумував Вельбівець.

Відзначили, що раніше із заявами про дострокове припинення повноважень виступили очільники трьох областей: Львівської, Миколаївської та Закарпатської.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Президент офіційно представив нового очільника Черкащини.