У Канівській міській територіальній громаді визначили перелік роботодавців та видів громадських робіт на 2023 рік, до яких можуть залучати безробітних.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Громадські роботи, що відповідають потребам громади, мають економічну, соціальну та екологічну користь проводитимуть на базі комунальних підприємств та установ, управлінь Канівської міської ради. Серед яких: КП «Місто», КП «ЖЕК», КП «Управління ВКГ», КП «Яблунівське», управління соціального захисту населення, територіальний центр надання соціальних послуг та виконавчий комітет Канівської міської ради.

Безробітних можуть залучати до:

 

  • надання соціальних послуг особам, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України у період дії правового режиму воєнного стану, у тому числі внутрішньо переміщеним особам;
  • надання соціальних послуг сім’ям осіб, які загинули під час участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі   і стримування збройної агресії російської федерації;
  • участі у ремонті, упорядкуванні, будівництві об’єктів, які будуть використовуватися для проживання зазначених категорій осіб;
  • допоміжних робіт під час збору, сортування, фасування, складання, розвантаження, видачі гуманітарної допомоги;
  • заготівлі дров для військових та населення;
  • організації допомоги постраждалому населенню (підвезення продуктів харчування, ремонтні роботи, догляд) через водопілля (повінь, підтоплення) тощо.
  • З більш детальним переліком громадських робіт можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради (завантажити) або безпосередньо під час консультації з фахівцями Канівського управління Черкаської філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Відповідно до ухваленого рішення фінансування організації громадських робіт здійснюватимуть за рахунок коштів місцевих бюджетів, Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, роботодавців (за їх погодженням) та інших не заборонених законодавством джерел. У разі залучення зареєстрованих безробітних до громадських робіт фінансування організації таких робіт здійснюватимуть за рахунок коштів місцевих бюджетів або Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що сміттєвоз та транспортні засоби отримає Канів у межах німецько-українського грантового проєкту.