До адміністративної відповідальності притягнуто 4 депутатів зі Шполянщини, які несвоєчасно подали декларації.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби  прокуратури Черкаської області.

Прокуратурою належно забезпечено участь у розгляді справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю) Кодексу України про адміністративні правопорушення, стосовно одного із депутатів Шполянської районної ради та трьох депутатів однієї із сільських рад Шполянського району.

Установлено, що вказані посадовці несвоєчасно, без поважних причин подали щорічні електронні декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції.

За принципової позиції прокурора Шполянським районним судом  зазначених депутатів визнано винуватими у вчиненні адміністративних правопорушень і накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафів розміром 850 грн. кожному.

На цей час судові рішення не набрали законної сили.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що прокуратура притягує до відповідальності медичних працівників, недбале ставлення яких призвело до невиправних змін обличчя немовляти.