Черкаська прокуратура вручила підозру колишньому керівнику департамента Черкаської міської ради, який допустив безпідставне перерахування 3,6 млн грн з бюджету під час ремонту вуличних доріг.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби прокуратури Черкаської області.

Черкаською місцевою прокуратурою оголошено підозру колишньому керівнику одного з департаментів Черкаської міської ради за фактом неналежного виконання своїх службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки громадським інтересам, під час ремонту вулично-дорожньої мережі м. Черкаси (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, посадовець підписав заявку про проведення відкритих торгів із закупівлі послуг з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі за завищеною вартістю предмету закупівлі, що призвело до непроведення державної експертизи та безпідставного перерахування коштів місцевого бюджету в сумі більш як 3 млн 600 тис. грн за надані послуги приватному підприємству та субпідрядним організаціям.

Наразі прокуратурою вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.  

Нагадаємо нещодавно ми писали, що на оздоровлення чорнобильців Черкащини виділили майже 10 млн.грн.