Посадових осіб департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради підозрюють у завищенні цін при закупівлі мийних засобів та дезінфекції для дитячих садочків.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «18000».

Кримінальне провадження щодо закупівлі було відкрито 11 січня. Для розслідування призначили товарознавчу експертизу.

Як стало відомо 18000 із власних джерел, експертиза встановила завищення вартості закупівлі на 164 тисячі гривень.

25 березня підозру за частиною 2 статті 191 ККУ у справі вручили заступнику директора департаменту освіти Богдану Бєлову, який підписував угоди. 31 березня справа передана на розгляд Соснівського райсуду Черкас.

Нагадаємо, протягом одного дня 6 грудня департамент освіти і гуманітарної політики міської ради уклав 11 прямих угод із товариством «Фортунат» на загальну суму 2,18 мільйони гривень. У дитячі садочки міста мали придбати дезінфекційні засоби, крем для рук, мийні засоби тощо.

Вартість абсолютної більшості договорів коливається близько 200 тисяч гривень, при цьому не перевищує цю суму. Варто зазначити, що саме 200 тисяч є пороговою сумою для закупівлі товарів. Тобто договори на нижчі суми можна укладати без проведення тендеру.

Світлина від Bohdan Belov.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що черкаський міський голова обговорив із очільником облради кроки для підтримки бізнесу.