Черкаською місцевою прокуратурою спільно з ДСР УСР НП України ініційовано питання про притягнення директора Черкаського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до адміністративної відповідальності за порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаської місцевої прокуратури.

У судовому засіданні встановлено, що особа будучи суб’єктом на яку поширюється вимоги Закону України  «Про запобігання корупції», достовірно знаючи про обмеження, які поширюються на посадових осіб місцевого самоврядування у супереч вимог ч. 2 ст. 23 Закону України «Про запобігання корупції», порушила обмеження щодо отримання подарунку.

Так, посадовець 30.08.2018 на підставі договору дарування отримала від третіх осіб, подарунок у вигляді об’єктів нерухомості, а саме, об’єкт нерухомості у вигляді жилої блок (секція) у гуртожитку, загальною площею 103.9, кв.м, які оцінили у 244 900,00 грн., чим вчинила адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-5 КУпАП.

За результатами розгляду зазначеного протоколу Придніпровським  районним судом м. Черкаси особу визнано винною у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 172-5 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу 1 700 грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині виявили два випадки незаконної вирізки дерев на суму понад 1 млн. грн.