На відзначення 941-ї річниці від заснування Канева до нашого міста приїхали делегації з міст-партнерів Канева: Сономи (США), Хелмно і Члухова (Польща), Виру (Естонія), Ламберсар (Франція), Фірзена (Німеччина), які дружать з нами вже не один десяток років, реалізуючи спільно різні проекти на розвиток громад.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

На святкові заходи делегації із міст-побратимів завітали із подарунками. Так, Тarney Baldinger та Kataleen Pearl з міста Сонома (Каліфорнія, США) влаштували в себе на Батьківщині благодійну вечерю в українському стилі. Завдяки цьому вдалося зібрати кошти на розвиток медицини в Каневі. Представниці Сономи подарували Канівській ЦРЛ та Канівському Центру первинної медико-санітарної допомоги по одному ноутбуку, а також передали кошти в розмірі 600 доларів для придбання електрокардіографа.

А делегація із міста Хелмно (Польща) презентувала Центру первинної медико-санітарної допомоги медичні манекени для проведення навчань.

«Ці манекени допоможуть нам навчати населення надавати першу медичну допомогу», - говорить головний лікар Центру ПМСД Наталія Горьова.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що польське місто-побратим подарувало Каневу на день народження лавку для закоханих.