У Каневі провели урочисті заходи із нагоди відзначення Дня Європи, до яких цього року долучилися гості із міста-побратима Ламберсара.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Цього року на свято Дня Європи в Україні до Канева завітала делегація із французького міста Ламберсар на чолі з активним членом асоціації «Канів – Ламберсар» Бернаром Коффеном.

Розпочалися урочисті заходи біля будинку рад із прослуховування гімнів України і Європейського Союзу та підняттям прапорів ще у п’ятницю, а наступного дня вже за традицією із нагоди свята в Каневі відбувся велопробіг.

Так, із прапорами України та Європейського Союзу більше 60 канівських «веломанів» проїхалися вулицями міста, як символ нашого невпинного руху вперед – до демократії, верховенства права, поваги до людини і миру – цінностей, які сповідують європейці.

У навчальних закладах міста в рамках відзначення Дня Європи в Україні проходили круглі столи, виховні години та конференції на тему «Україна і ЄС».

Відзначимо, що Канів має дружні зв’язки із багатьма європейськими містами, зокрема: місто Фірзен (Німеччина), Ламберсар (Франція), міста Члухів і Хелмно (Польща), Виру (Естонія).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на канівській набережній офіційно відкрили велодоріжку.