На цьому тижні планується проведення чергової сесії Канівської районної ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської районної ради.

11  вересня  о 10.00 годині  в залі засідань Будинку рад планується проведення  38 чергової сесії Канівської районної ради VII скликання з розглядом  питань:

Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2018 №28-14/VII «Про районний бюджет на 2019 рік».

Про стан підготовки закладів соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.

Про хід виконання комплексної Програми профілактики злочинності на території Канівського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 25.12.2015 № 3-8/VII.

Про програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Головного управління ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до Канівського районного бюджету на 2019 рік.

Про оплату праці головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Канівська центральна районна лікарня» Канівської районної ради.

Про затвердження фінансового плану на 2019 рік Комунального некомерційного підприємства «Канівська центральна районна лікарня» Канівської районної ради.  

Про припинення діяльності Канівської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» шляхом ліквідації.         

Звіт постійної комісії районної ради з питаньпланування, бюджету і фінансів, соціально-економічного розвитку та соціального захисту населення.    

Звіт постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, правової політики, законності і правопорядку.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що райрада виділила кошти на кредит для придбання житла учаснику АТО.