Під головуванням Канівського міського голови Ігоря Ренькаса відбулося позачергове засідання сесії міської ради. Як і у кожній громаді Черкаської області на засіданні депутати одноголосно підтримали звернення з проханням закрити небо над Україною.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Напад Російської Федерації на Україну вже призвів до того, що сотні тисяч біженців прямують через кордони НАТО. Весь світ розуміє важливість закриття неба над Україною. Тепер час усім демократичним урядам, які поділяють цінності людського життя, ділом довести свої гуманістичні ідеї. Закриття неба над Україною дозволить нам зупинити просування ворога та захистити тисячі життів українців.

Від імені мільйонів українців, які з 24 лютого 2022 року сидять в укриттях та бомбосховищах, від імені тих, які воюють за свободу Європи, у пам’ять понад двох тисяч цивільних громадян та від всіх, хто вже загинули від російського бомбардування, ми закликаємо вас закрити небо над Україною», – йдеться в тексті звернення.

Дане звернення буде направлено до Президента Сполучених Штатів Америки, Президента Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального Секретаря НАТО, урядів та парламентів країн-членів НАТО, послів та дипломатичного корпусу усіх держав НАТО.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у міськраді наголосили, що опублікують список недобросовісних підприємців, якщо ті, не перестануть піднімати ціни.