Питання створення Канівської об’єднаної територіальної громади отримало досить жваве обговорення серед містян, чиновників та депутатського корпусу. Відтак, дехто із міських обранців висловився стосовно незрозумілої позиції провладної фракції у цьому процесі.

Про це інформує «Kanos» із посиланням на «Дніпрову Зірку».

«Незрозумілі дії депутатів Канівської міської ради викликають стривоженість з приводу того, що наше місто може взагалі лишитися поза будь-яким об’єднанням.

Можна зрозуміти позицію депутатів, контрі входять до фракції Радикальної партії Олега Ляшка, фракції «Опозиційний блок». Навіть окремих депутатів можна зрозуміти. Але як розуміти депутатів фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»? Вони що – не підтримують позицію лідера держави? І як у такій ситуації бути простим канівцям, котрі, підтримуючи лінію Петра Порошенка, віддали свої голоси за тих депутатів, які обіцяли працювати в унісон із Президентом?», - йдеться у тексті матеріалу, під яким підписалися депутати Канівської міської ради Юрій Гамалій та Володимир Коржов, а також радник міського голови Микола Москалець.