Днями у режимі онлайн відбулась 17 позачергова сесія Степанецької сільської ради. На порядок денний було винесено питання щодо звернення до священнослужителів та парафіян Українських православних церков Московського патріархату.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

У тексті звернення, зокрема, зазначено: «…Враховуючи потурання російській владі, з метою консолідації українського народу, пропонуємо священнослужителям Українських православних церков Московського патріархату (УПЦ МП), розміщених на території Степанецької територіальної громади, вжити необхідних заходів щодо зміни канонічного статусу церкви та виходу з Московського патріархату. Парафіян зазначених церков закликаємо не підтримувати Московський патріархат. Хочеться вірити, що поміж вас є свідомі люди, які здатні думати своїм розумом. Знайдіть в собі мужність сказати «НІ», як це зробили багато вірних священників ще у 2018-2019 роках, і ми в єдності переможемо ворога».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у нетверезого водія у Степанецькій громаді вилучили автівку на потреби тер оборони.