На розгляд депутатів Канівської міської ОТГ виносять проект рішення «Про неможливість подачі гарячого водопостачання у м.Каневі».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на  опубліковані проекти рішення на сайті Канівської міської ради.

Відповідно до тексту документу, запропоновано вважати  відновлення надання послуг з централізованого гарячого водопостачання споживачів м. Канева неможливим.

Тож КП «Теплових мереж» надається дозвіл на виведення із експлуатації централізованих теплових пунктів з наступним списанням їх обладнання та мереж, зокрема й зовнішніх мереж гарячого водопостачання.

У пояснюючій записці до проекту рішення зазначено, що відновлення гарячого водопостачання на існуючому обладнанні неможливе у зв’язку із відсутністю попиту на вказану послугу внаслідок установки більшістю споживачів індивідуальних пристроїв підготовки гарячої води (електробойлери, газові колонки або індивідуальні газові двоконтурні котли), відсутності внутрішньо будинкових систем подачі та незадовільного стану існуючого обладнання.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що постачальника тепла, який забезпечував у канівській школі лише +10 градусів, замінили.