Днями на черговій сесії міської ради було затверджено План місцевого економічного розвитку міста Канів на 2019-2020 роки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління економічного розвитку Канівської міської ради у Facebook.

Відповідний документ було підготовлено в рамках Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання» (M4EG), метою якої є сприяння розвитку потенціалу місцевих органів влади країн Східного партнерства - Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, України та Молдови - в стимулюванні економічного зростання, підвищенні рівня зайнятості, забезпеченні участі громадян в економічних, соціальних і культурних процесах на місцевому рівні, а також підвищенні їх добробуту та якості життя.

«Рік кропіткої праці робочої групи, 4 модулі навчання, детальний аналіз з залученням результатів кредитного рейтингу, соціологічних досліджень, Круглого столу з роботодавцями, консультації українських і європейських експертів, висновок Світового банку.

Цей середньостроковий План передбачає конкретно 15 заходів , що спрямовані на розвиток підприємництва, залучення інвестицій в туристичний бізнес, а також промоцію міста та розвиток туризму.», - зазначено у пості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що містян запрошують долучитися до розробки Стратегії розвитку Канівської ОТГ.