Головний державний інспектор Управління Держпраці у Черкаській області Любов Корякіна та директор Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надія Коломієць провели робочу зустріч з головою та спеціалістами новоутвореної Бобрицької об’єднаної територіальної громади (ОТГ).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Управління Держпраці.

На зустрічі обговорювалися питання щодо реалізації в ОТГ ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 №295 щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Учасники зустрічі з’ясували проблемні питання легалізації трудових відносин у громаді, визначили шляхи інформування суб’єктів господарювання об’єднаної територіальної громади щодо відповідальності за порушення вимог законодавства.

Любов Корякіна роз’яснила обов’язки і трудові права роботодавців і найманих працівників, процедуру здійснення інспекційних відвідувань інспекторами праці органів місцевого самоврядування, поінформувала про порядок застосування фінансових санкцій за порушення законодавства про працю.

Фахівець Управління запропонувала голові ОТГ активніше долучатися до процесу визначення посадових осіб, обов’язками яких будуть передбачені повноваження з контролю за додержанням законодавства про працю, надала ґрунтовні відповіді на запитання учасників зустрічі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі провели круглий стіл щодо Меморандуму про співробітництво між Управлінням Держпраці та Мін’юстом.