Надавати першу домедичну допомогу, влучно стріляти, облаштовувати табірне містечко, долати смугу перешкод та багато іншого навчалися учасники розважально-патріотичного вишколу «Дитинство має право на життя». Захід для дітей та молоді, організований Канівським міським центром туризму, проходив з 13 по 24 червня у Каневі.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівського міського центру туризму.

За допомогою досвідчених інструкторів хлопці й дівчата отримали навички з туристсько-спортивної підготовки, спортивного орієнтування, топографії тощо. Азартно та завзято всі учасники вишколу закріплювали свої знання під час спеціальних міні-квестів. Цікавими та різноманітними були майстер-класи зі створення оберегів «Ангел» для воїнів (Юлія Ждан), гирьового спорту (Науменка Євгеній), поінгу (Євгеній Анісімов). Кожний день був насичений танцями, малюванням, рухливими іграми, плетінням браслетів, квестами, співами та іншими цікавими тематичними розвагами.

«Найбільше мені сподобалася військова підготовка. Я мала можливість постріляти з «воздушки». Це дуже цікаві відчуття. Також сподобався майстер-клас з плетіння браслетів для захисників та танцювальний флешмоб», ˗ ділиться своїми враженнями одна з учасниць вишколу Лілія Шишка.

По закінченню заходу діти отримали посвідчення про проходження вишколу від заступника з навчально-виховної роботи Канівського міського центру туризму Людмили Перебийніс та невеличкі подарунки від Unicef, які вручила головний спеціаліст відділу освіти Наталія Внукова.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі провели благодійний концерт з нагоди прийдешнього Дня Конституції (фото).

 

ФОТО ˗ Канівський міський центр туризму