Днями в Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості для зареєстрованих безробітних проведено інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Фахівець з профорієнтації розповіла про особливості обслуговування клієнтів служби зайнятості в період карантинних обмежень, варіанти пошуку роботи. Також учасників вебінару ознайомлено з електронними сервісами Державної служби зайнятості, зокрема електронним кабінетом шукача роботи.

Особлива увага була приділена освітньому порталу державної служби зайнятості, платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри та платформі «Моя професія: консультаційна мережа», завдяки яким служба зайнятості вирішує питання щодо сприяння вибору або зміни людиною сфери трудової діяльності (професії) відповідно до її професійних інтересів, нахилів, здібностей, рівня професійної підготовки та стану здоров’я.

Особливу зацікавленість учасників вебінару викликала інформація про актуальні вакансії міста Канева та Канівського району.

По завершенні діалогу слухачі отримали вичерпні відповіді на запитання, контакти для зворотного зв’язку у разі потреби додаткової консультації.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині зафіксовано 372 випадки захворювання на COVID-19.