Днями у Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання клубу для жінок «Гармонія».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Цього разу зустріч була присвячена темі «Профілактика емоційного вигорання». Метою зустрічі було ознайомлення жінок з поняттям «синдром емоційного вигорання», його основними причинами і симптомами, визначення основних умов збереження емоційного здоров'я; підвищення самооцінки та впевненості у собі.

Фахівець з профорієнтації Лариса Тулумбасова розповіла про важливість позитивного мислення та як за його допомогою досягти бажаних результатів.

На заході безробітним жінкам пропонувалось виконати вправи, орієнтовані на відпрацювання елементів позитивного мислення при подоланні проблеми, формування позитивного ставлення до усіх подій життя. Визначали, що саме із своїх бажань можна здійснити, на чому потрібно акцентувати увагу, а що варто відкинути.

Після закінчення засідання клубу учасниці обмінялися враженнями. Тепла, дружня атмосфера, доступність інформації і доброзичливість тренера сприяли усвідомленню необхідності змін у собі і активізації власної життєвої позиції.

«Діяльність клубу «Гармонія» - це допомога безробітним жінкам у набутті впевненості у власних силах, знятті психологічної напруги, формування мотивації до праці», – зазначила директор Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надія Коломієць.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у канівському центрі зайнятості назвали найбільш оплачувані вакансії.