Днями у Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання клубу для жінок «Гармонія».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Цього разу зустріч була присвячена темі «Складові гарного настрою». На зустрічі було розкрито суть поняття «гарний настрій», показано шляхи самопізнання особистості. Учасниці клубу обговорили вплив проблемних ситуацій на людину та шляхи їх вирішення, вчилися керувати своїм настроєм.

Фахівець з профорієнтації Лариса Тулумбасова розповіла про важливість настрою та уміння досягати бажаних результатів за допомогою нього.

Під час тренінгових вправ учасницям показали механізм створення комунікації, виявили чинники, що впливають на створення інформації, дали можливість відчути переживання, які виникають під час спілкування, коли їх змушують діяти відповідно до стереотипів.

Обговорюючи можливості самореалізації, самопошуку та працевлаштування безробітні жінки дійшли до висновку, що така колегіальна робота сприяє розвитку комунікативних здібностей, подоланню особистісних бар'єрів, розширенню професійного кругозору, інформаційній обізнаності стосовно ринку праці.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для відвідувачів Центру зайнятості провели тренінг щодо протидії торгівлі людьми.