У відділенні денного догляду у День захисту дітей для вихованців із обмеженими можливостями провели святкову концертно-ігрову програму із танцями, віршами, загадками та конкурсами.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

З привітальним словом до дітей та гостей свята звернулася заступниця міського голови Тетяна Жівотова, якавід імені Канівського міського голови Ігоря Ренькаса та особисто від себе, побажала присутнім міцного здоров’я, успіхів, а закладу – щоб двері ніколи не закривалися, а діти з радістю сюди приходили та отримували позитивні емоції.

«Ви радуєте нас, а ми вдячні вам за це. Ми вдячні колективу, за їхню наполегливу працю та повну віддачу своїй справі», – зазначила Тетяна Жівотова.

Також до дітей та гостей свята звернулася директор Територіального центру надання соціальних послуг Антоніна Петренко. Вона побажала діткам, їх батькам та працівникам відділення натхнення, творчості та добробуту.

По закінченню свята очільниця відділу Валентина Гребенюк теж привітала всіх зі святом, подякувала батькам за їх терпіння і турботу, а благодійникам Ріті Лаврентьєвій та Олені Воюцькій – за надані подарунки та солодощі.

Завдяки усім, хто долучився до проведення цього заходу, діти отримали хороший настрій і позитивні емоції, відчули радість спілкування, підтримку і любов дорослих, віру і надію на щасливе мирне життя.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що реставрувати Будинок-музей Тараса Шевченка планують у 2021 році.