Днями у Канівській міськрайонні філії на замовлення ПрАТ «Миронівська птахофабрика» відбувся міні-ярмарок вакансій, учасниками якого стали 12 безробітних.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

У рамках заходу Марина Макарченко, начальник відділу пошуку та підбору персоналу, поінформувала шукачів роботи про соціальні гарантії на виробництві, зокрема: офіційне працевлаштування; своєчасна виплата заробітної плати (2 рази на місяць – аванс та заробітна плата); щомісячна видача 6,5 кг курячого м’яса – безкоштовно; гарячі обіди – вартістю 1 грн.; доставка до місця роботи за встановленими маршрутами – безкоштовно. Надала інформацію про актуальні вакансії підприємства (режим роботи, завдання та обов’язки, заробітна плата). 

Марина Макарченко зауважила, що кожен бажаючий, отримавши тимчасовий пропуск, може ознайомитися зі специфікою роботи на різних ділянках виробництва на комплексі з переробки курчат-бройлерів в с. Степанці в on-line режимі на моніторах, що розміщені у фойє. Щодня від офісу в м. Канів о 9.00 та 11.00 відходить безкоштовний автобус, зворотні рейси цим же автобусом о 10.00 та 12.00. 

Крім того, з претендентами на заявлені вакансії були проведені індивідуальні співбесіди з метою визначення їх бажань, професійних якостей та навичок, за результатами яких 4 особи отримали направлення на працевлаштування.

«Такі заходи ми проводимо постійно. Шукачі роботи мають усвідомити: робота з гідною заробітною платою є і в нас дома – на Канівщині. Головне – бажання людини працювати», - зазначила директор філії Надія Коломієць.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Канівської міськрайонної філії Черкаського ОЦЗ за адресою: м. Канів, вул. Шевченка 49/1; 
тел. (04736) 3-29-16 , 3-21-03. 

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі провели рейд по легалізації заробітної плати.