Фахівці Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості поділилися із особами, які перебувають на обліку безробітних, секретами написання резюме.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

«Уміло складене резюме – це вже 50 відсотків успіху. Саме від того наскільки вдало складений документ, залежить подальша доля шукача роботи. Резюме або стане наступною сходинкою і запрошенням на співбесіду, або ж воно просто відправиться у корзину для сміття. Зараз є безліч всіляких порад, як створити резюме, але багато хто все ж допускає помилки і, на жаль, втрачає шанс отримати бажану роботу», - зазначає заступник начальника відділу надання соціальних послуг Ольга Бровко.

На черговому семінарі з техніки пошуку роботи «Секрети створення резюме: як зробити його дорожчим» 16 шукачів роботи ознайомилися з основними вимогами написання резюме, його видами та структурою, переглянули приклади цікавих резюме. Особливу зацікавленість учасників заходу викликали інтерактивні вправи, зокрема вправа «Похвали себе», де кожен учасник мав змогу презентувати свій «професійний портрет». Присутні на заході склали власне резюме з урахуванням отриманих на семінарі знань та практичних вмінь.

Окрім того, шукачам роботи було запропоновано зробити своє резюме ще яскравішим і отримати пропозицію про довгоочікувану роботу – це зняти відеорезюме. Дехто з учасників заходу вирішив спробувати, адже переваги відеорезюме очевидні.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівських безробітних агітують проходити військову службу за контрактом.