Днями у Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулося засідання клубу для жінок «Гармонія», учасницями якого стали 16 жінок з числа безробітних.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії обласного центру зайнятості.

Гостем, першого у цьому році засідання, став Володимир Компанієць – психотерапевт, практичний психолог Канівського вищого професійного училища.

За допомогою інтерактивних вправ учасниці визначали власний професійний потенціал, співставили свої вміння зі своїми прагненнями та отримували корисну інформацію щодо підвищення рівня психологічної стійкості у кризових ситуаціях.

Також під час засідання Володимир Компанієць поділився власними напрацюваннями і спостереженнями щодо тонкощів розвитку талантів і методів самовдосконалення, професійної та особистісної самореалізації.

По завершенню заходу учасниці обмінялися враженнями, а дехто поділився життєвими історіями про власні перемоги і невдачі на шляху до побудови професійної кар’єри.

 «Наш клуб для жінок «Гармонія» - це місце дружнього спілкування, обміну досвідом, а також осередок нових знайомств та цікавих зустрічей. Ми прагнемо допомогти жінкам відчути себе впевненими, вільними від будь-яких упереджень, реалізованими і водночас віднайти свою улюблену справу, що приносила б відповідний прибуток», - коментує директор міськрайонної філії Надія Коломієць.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівським безробітним жінкам розповідали про послуги патронату над дитиною.