Канівський міськрайонний відділ філії Центру пробації в Черкаській області та Канівський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) продовжує свою співпрацю у напрямку профілактики ВІЛ/СНІДу серед клієнтів пробації.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської МРВ філії Центру пробації в Черкаській області.

Днями старшим інспектором Канівського уповноваженого органу пробації Олександром Хоменком разом із волонтером міського ЦСССДМ було проведено інформаційне заняття для клієнтів пробації на тему: «Інфекції які передаються статевим шляхом», «Безпечна і менш безпечна уразлива сексуальна поведінка».

Метою заходу було формування навичок безпечної поведінки, інформування осіб про шляхи передачі ВІЛ-інфекції, формування толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих.

«В Україні спостерігається друга за масштабами епідемія ВІЛ/СНІДу в Європі. Про це йдеться в новому дослідженні ООН. За оцінками 2016 року, 238 тисяч українців живуть із ВІЛ і щорічно фіксується 5,2% нових випадків інфікування у віковій групі від 15 до 24 років», - розпочав заняття волонтер Канівського міського ЦСССДМ.

Після вступних слів присутніх було поінформовано про інфекції, що передаються статевим шляхом, про ВІЛ/СНІД, шляхи передачі та способи профілактики і запобігання інфікування небезпечними хворобами, проаналізовано різні методи контрацепції. Також було наголошено, що всі бажаючі можуть звернутися за консультацією до лікарів та пройти анонімне тестування на ВІЛ-інфекцію, надано номер телефону «Кабінету довіри СНІД», який працює у Канівській міськрайонній лікарні.

Молодь під час спілкування відкрито висловлювала власні бачення проблеми та аргументували свої позиції.

Наприкінці лекції присутні мали змогу переглянути документальний фільм «Жорстка правда», надано роздатковий матеріал з профілактики інфекційних захворювань.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині працівники пробації та ювенальної превенції провели незвичайну екскурсію.