Днями у Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості спільно з працівниками Канівського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області проведено профорієнтаційний захід з умовно засудженими особами, звільненими від відбування покарання з випробувальним терміном.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Під час зустрічі присутні були ознайомлені з наявними вакансіями, на які є можливість працевлаштуватися в м.Каневі та Канівському районі; можливістю реєстрації в службі зайнятості.

Фахівець з профорієнтації Лариса Тулумбасова ознайомила присутніх з послугами та електронними сервісами служби зайнятості, презентувала послуги з професійного навчання, в тому числі в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та «Освітній портал Державної служби зайнятості», який в подальшому дозволить слухачам постійно задовольняти свої освітні запити в поліпшенні компетенції щодо уникнення статусу безробітного.

Успіх повернення даної категорії громадян до соціального способу життя значною мірою залежить від їх власного бажання. Найефективнішим захистом і попередженням повторних правопорушень громадян є їх легальна зайнятість. Тому у цьому плані важливе місце займає інформаційно-роз’яснювальна робота, яку спільно проводять фахівці органів пробації та служби зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що очільник РДА провів зустріч із начальником канівської філії Центру пробації.